Badania ankietowe on-line
Kurs przygotowuje do prowadzenia badań ankietowych online - od strony teoretycznej oraz praktycznej - z wykorzystaniem platformy LimeSurvey.
Kurs przygotowuje do prowadzenia badań ankietowych online - od strony teoretycznej oraz praktycznej - z wykorzystaniem platformy LimeSurvey.
Kurs przygotowuje do realizacji badań ankietowych w internecie. Składa się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna pozwala zdobyć wiedzę o specyfice i zasadach organizacji badań online. W części praktycznej nauczysz się tworzenia ankiet na platformie LimeSurvey.
Dzięki realizacji kursu "Badania psychologiczne on-line:
Warunkiem przystąpienia do kursu jest posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu metodologii badań naukowych w obszarze psychologii.
Zalecamy, aby kurs realizować przy wykorzystaniu komputera z monitorem, szczególnie w części praktycznej. Zarówno korzystanie z materiałów poglądowych, jak i praca w LimeSurvey są bardzo utrudnione na ekranie telefonu komórkowego.
Zaświadczenie o ukończeniu kursu jest wydawane bezpłatnie.
Instytut Psychologii, Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Śląski
Pracownik badawczo-dydaktyczny, od wielu lat popularyzuje zagadnienia cybeprsychologii i badań online wśród studentów psychologii. W pracy naukowej zajmuje się uwarunkowaniami gotowości wobec technologii, jako praktyk prowadzi badania user experience dla polskich i światowych marek. Współpracuje z ASP Katowice jako dydaktyk i badacz w obszarze design research. Jej strona osobista to cyberpsychology.pl
Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Śląski
Pracownik dydaktyczny z wieloletnim doświadczeniem. Łączy zainteresowania wykorzystaniem nowoczesnych technologii w badaniach psychologicznych z analizą funkcjonowania emocjonalnego.
Możesz skontaktować się z nami poprzez ogólne forum dyskusyjne oraz mailowo: patrycja.rudnicka@us.edu.pl, maciej.janowski@us.edu.pl, a także przez Skype patrycja.rudnicka@o365.us.edu.pl, maciej.janowski@o365.us.edu.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
„Psychologiczne MOOCe - Kursy e-learningowe podnoszące kompetencje studentów/ek psychologii”